Inlogformulier
Een gecertificeerde brandveilige doorvoer welke u zelf mag installeren
Eenvoudig betrouwbaar De taak |
![]() |
De oplossing
OBO PYROPLUG® blok en PYROSIT® NG
Met schuimblokken en brandwerend schuim zijn de openingen in wanden en plafonds snel afgesloten. De toepassing is heel eenvoudig:
• Het compacte OBO PYROPLUG® blok vult ook grote openingen snel op. Het blok is zeer zacht en kan uitstekend in de langs- en dwarsrichting worden verwerkt. Met de nieuwe generatie heeft OBO het PYROPLUG® blok nog verder vergroot waardoor nog minder aantallen per opening nodig zijn.
• Tweecomponentenschuim PYROSIT® NG van OBO kan nu met het schuimblok worden gecom¬bineerd. Tijdrovend op maat snijden van de schuimblokken komt te vervallen.
Het resultaat
Een gecertificeerde brandveilige doorvoer welke u zelf mag installeren
Praktisch en gebruiksklaar: met het schuimblok PYROPLUG® en het brandwerende schuim PYROSIT® NG hebben installateurs altijd de beschikking over een sterk productteam, waarmee nagenoeg elke door¬voer betrouwbaar kan worden afgesloten. Getest en goedgekeurd, snel en eenvoudig.
Zo eenvoudig kan brandveilig zijn!
Nu testen!
|
![]() |